MFR-25FRFPN1K62
MFR.Part #
MFR-25FRFPN1K62
JLCPCB Part #
C1749524
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS