MFR-25FRFPN162K
MFR.Part #
MFR-25FRFPN162K
JLCPCB Part #
C3525446
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS