MFR-25FRFPN15K4
MFR.Part #
MFR-25FRFPN15K4
JLCPCB Part #
C1749522
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS