MFR-25FRFPN158R
MFR.Part #
MFR-25FRFPN158R
JLCPCB Part #
C1749534
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS