MFR-25FRFPN137R
MFR.Part #
MFR-25FRFPN137R
JLCPCB Part #
C1749549
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS