MFR-25FRFPN12K7
MFR.Part #
MFR-25FRFPN12K7
JLCPCB Part #
C1756183
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS