MFR-25FRFPN120K
MFR.Part #
MFR-25FRFPN120K
JLCPCB Part #
C3506070
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS