MFR200FTE73-20K
MFR.Part #
MFR200FTE73-20K
JLCPCB Part #
C2838698
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS