MFR200FRF52-95R3
MFR.Part #
MFR200FRF52-95R3
JLCPCB Part #
C1763347
Description
-55℃~+155℃ 2W 95.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS