MFR200FRF52-8K66
MFR.Part #
MFR200FRF52-8K66
JLCPCB Part #
C1763284
Description
-55℃~+155℃ 2W 8.66kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS