MFR200FRF52-84R5
MFR.Part #
MFR200FRF52-84R5
JLCPCB Part #
C3553537
Description
-55℃~+155℃ 2W 84.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS