MFR200FRF52-6R8
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR200FRF52-6R8
JLCPCB Part #
C1776786
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS