MFR200FRF52-6K34
MFR.Part #
MFR200FRF52-6K34
JLCPCB Part #
C1763800
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.34kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS