MFR200FRF52-63R4
MFR.Part #
MFR200FRF52-63R4
JLCPCB Part #
C1763277
Description
-55℃~+155℃ 2W 63.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS