MFR200FRF52-4M7
MFR.Part #
MFR200FRF52-4M7
JLCPCB Part #
C3563727
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.7MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS