MFR200FRF52-470R
MFR.Part #
MFR200FRF52-470R
JLCPCB Part #
C1763106
Description
-55℃~+155℃ 2W 470Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS