MFR200FRF52-3R65
MFR.Part #
MFR200FRF52-3R65
JLCPCB Part #
C3501493
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.65Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS