MFR200FRF52-3M1
MFR.Part #
MFR200FRF52-3M1
JLCPCB Part #
C3438187
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.1MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS