MFR200FRF52-3K92
MFR.Part #
MFR200FRF52-3K92
JLCPCB Part #
C3562417
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.92kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS