MFR200FRF52-3K01
MFR.Part #
MFR200FRF52-3K01
JLCPCB Part #
C1762997
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.01kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS