MFR200FRF52-350R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR200FRF52-350R
JLCPCB Part #
C3454600
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 350Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS