MFR200FRF52-2R55
MFR.Part #
MFR200FRF52-2R55
JLCPCB Part #
C1776328
Description
-55℃~+155℃ 2.55Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS