MFR200FRF52-2R21
MFR.Part #
MFR200FRF52-2R21
JLCPCB Part #
C3495708
Description
-55℃~+155℃ 2.21Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS