MFR200FRF52-2K55
MFR.Part #
MFR200FRF52-2K55
JLCPCB Part #
C3577669
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS