MFR200FRF52-270R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR200FRF52-270R
JLCPCB Part #
C3567795
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS