MFR200FRF52-24K9
MFR.Part #
MFR200FRF52-24K9
JLCPCB Part #
C1763336
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS