MFR200FRF52-240R
MFR.Part #
MFR200FRF52-240R
JLCPCB Part #
C1763356
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS