MFR200FRF52-23R7
MFR.Part #
MFR200FRF52-23R7
JLCPCB Part #
C1763364
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS