MFR200FRF52-220K
MFR.Part #
MFR200FRF52-220K
JLCPCB Part #
C1763406
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS