MFR200FRF52-1R82
MFR.Part #
MFR200FRF52-1R82
JLCPCB Part #
C1776357
Description
-55℃~+155℃ 1.82Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS