MFR200FRF52-1M5
MFR.Part #
MFR200FRF52-1M5
JLCPCB Part #
C3538071
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS