MFR200FRF52-1K8
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR200FRF52-1K8
JLCPCB Part #
C1763421
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS