MFR200FRF52-1K47
MFR.Part #
MFR200FRF52-1K47
JLCPCB Part #
C3498600
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS