MFR200FRF52-10R2
MFR.Part #
MFR200FRF52-10R2
JLCPCB Part #
C1763493
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS