MFR200FRF52-0R62
MFR.Part #
MFR200FRF52-0R62
JLCPCB Part #
C3531366
Description
-55℃~+155℃ 0.62Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS