MFR200FRF52-0R2
MFR.Part #
MFR200FRF52-0R2
JLCPCB Part #
C3528671
Description
-55℃~+155℃ 200mΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS