MFR200FRE52-5K11
MFR.Part #
MFR200FRE52-5K11
JLCPCB Part #
C1762755
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.11kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS