MFR200FRE52-4M42
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR200FRE52-4M42
JLCPCB Part #
C1776369
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.42MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS