MFR200FRE52-48K7
MFR.Part #
MFR200FRE52-48K7
JLCPCB Part #
C1854935
Description
-55℃~+155℃ 2W 48.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS