MFR200FRE52-237R
MFR.Part #
MFR200FRE52-237R
JLCPCB Part #
C1763764
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS