MFR200FRE52-22K1
MFR.Part #
MFR200FRE52-22K1
JLCPCB Part #
C3439337
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS