MFR200FBF73-8R06
MFR.Part #
MFR200FBF73-8R06
JLCPCB Part #
C1397951
Description
-55℃~+155℃ 2W 8.06Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS