MFR200FBF73-7K15
MFR.Part #
MFR200FBF73-7K15
JLCPCB Part #
C1389293
Description
-55℃~+155℃ 2W 7.15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS