MFR200FBF73-6R49
MFR.Part #
MFR200FBF73-6R49
JLCPCB Part #
C1397915
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.49Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS