MFR200FBF73-5R11
MFR.Part #
MFR200FBF73-5R11
JLCPCB Part #
C1408673
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.11Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS