MFR200FBF73-5K32
MFR.Part #
MFR200FBF73-5K32
JLCPCB Part #
C1235879
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS