MFR200FBF73-51R
MFR.Part #
MFR200FBF73-51R
JLCPCB Part #
C1389379
Description
-55℃~+155℃ 2W 51Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS