MFR200FBF73-3R92
MFR.Part #
MFR200FBF73-3R92
JLCPCB Part #
C1398098
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.92Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS