MFR200FBF73-3R65
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR200FBF73-3R65
JLCPCB Part #
C3400880
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.65Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS