MFR200FBF73-3R1
MFR.Part #
MFR200FBF73-3R1
JLCPCB Part #
C1398115
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS